NÁSTROJE PRO PARODONTOLOGII
A DENTÁLNÍ HYGIENU

Stomatologické nástroje │Přehled nástrojů │ Detail produktu

PDT nástroje pro parodontologii a dentální hygienu

Firma PDT Inc. ( Paradise Dental Technologies ) vznikla v roce 2000 v Montaně, USA na základě více než 30-ti letých zkušeností jejích zakladatelů v dentálním průmyslu. Dnes firma patří ke špičce výrobců dentálních nástrojů v USA, svou produkci vyrábí ve 3 továrnách a dodáváí do více než 30 zemí po celém světě.

Úspěch firmy spočívá v nové kryogenní technologii výroby nástrojů, které umožňuje vytvořit odolné ostří, zaručující dlouhodobé uchování jejich hran. Testy ukázaly, že nástroje firmy PDT si uchovávají své hrany 2-7 x déle než ostatní nástroje, které jsou na trhu.

Nová technologie tvarování ostří navíc dovoluje vytvořit kontinuální zakřivení, které umožňuje lepší kontakt s povrchem zubu. Mezi nejúspěšnější výrobky PDT patří dnes : Graceyho a univerzální kyrety, scalery, mikrořezací periotomy, O‘ Hehir lžičkové kyrety, Wingrove scalery pro implantologii, diagnostické nástroje, ACE™ furkační sondy a samozřejmě Ultimate Edge Kit – vynikající systém pro ostření Vašich nástrojů.

Hlavní výhody nástrojů PDT:

  • všechny výrobky jsou vyráběny ručně a ze 100% v USA
  • lehká rukojeť ( pouze 13 gramů ) napomáhá redukovat únavu ruky a zvyšuje taktilní citlivost

  • protiskluzový, zvrásněný povrch rukojeti nástroje snižuje riziko vzniku syndromu karpálního tunelu a poskytuje lepší kontrolu v případě, že dojde k jeho zvlhčení

  • kryogenní technologie výroby nástrojů umožňuje udržet ostrost nástojů 2 až 7 x déle, než u ostatních výrobců

  • unikátní design vroubkování poskytuje větší kontrolu i při rotačních pohybech

  • barevné kódování působí nejen esteticky , ale poskytuje také vyšší efektivitu a rychlejší výběr

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás prosím, rádi se Vám budeme věnovat.